Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT DE BICICLETA

Număr anunț
DA21909478
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
34430000-0 · Biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320,50 RON
Valoare atribuită
1.320,50 RON
Data publicării
29.11.2018 15:12
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320,50 RON

din 1.320,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.