Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizarea infrastructurii secundare de irigatii din plotul 23 deservind o suprafata de 1.677 Ha
- Număr anunț
- DA21580080
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII - INSULA MARE A BRAILEI (CUI RO23234809)
- Furnizor / câștigător
- AGROIMOBILIARA S.R.L. (CUI RO15342753)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.750 RON
- Valoare atribuită
- 8.750 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 12:03
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.750 RON
din 8.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro