Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații- revizie tehnică la 1000 de ore pentru buldoexcavatorul JCB -Primăria Ciacova.

Număr anunț
DA21571343
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.258,66 RON
Valoare atribuită
6.258,66 RON
Data publicării
25.10.2018 14:07
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.258,66 RON

din 6.258,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.