Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA, COT, PASTA, ALIAJ, BUTELIE, DIBLU, SURUB, VINCLU

Număr anunț
DA23152545
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,73 RON
Valoare atribuită
66,73 RON
Data publicării
28.05.2019 13:52
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,73 RON

din 66,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.