Ofertă acceptată
Cumpărare directă
653158 PLASA UMBRIRE VERDE 10X2 80%
- Număr anunț
- DA21579261
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
- Furnizor / câștigător
- ALBERTEMMA SRL (CUI RO18480050)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,38 RON
- Valoare atribuită
- 45,38 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 11:31
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,38 RON
din 45,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro