Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Ciocan pneumatic cu furtun si cuie

Număr anunț
DA23158617
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.223 RON
Valoare atribuită
1.223 RON
Data publicării
29.05.2019 09:55
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.223 RON

din 1.223 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.