Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COS DE GUNOI METALIC CU CAPAC
- Număr anunț
- DA23152899
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.600 RON
- Valoare atribuită
- 25.600 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:07
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.600 RON
din 25.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro