Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari service Grad p.p.''Tedi''
- Număr anunț
- DA23138012
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
- Furnizor / câștigător
- NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
- Cod CPV
- 45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,26 RON
- Valoare atribuită
- 151,26 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 12:33
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,26 RON
din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro