Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Brother MFC-L2712DN Laser Mono A4 Fax ADF Duplex Retea Negru

Număr anunț
DA21903324
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI RO34198965)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
848,74 RON
Valoare atribuită
848,74 RON
Data publicării
29.11.2018 11:53
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
30.11.2018 22:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848,74 RON

din 848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.