Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie anuala auto politie locala

Număr anunț
DA23161927
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI RO27885826)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,18 RON
Valoare atribuită
703,18 RON
Data publicării
29.05.2019 11:50
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,18 RON

din 703,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.