Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE SI INLOCUIRE POMPA CIRCULATIE 25*80*8
- Număr anunț
- DA21575983
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:31
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro