Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere drum comunal 6.000 mp si Proiectul tehnic aferent
- Număr anunț
- DA21575947
- Autoritate contractantă
- COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
- Furnizor / câștigător
- SISTEM BIOPROIECT SRL (CUI 31528570)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.000 RON
- Valoare atribuită
- 439.000 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:30
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
439.000 RON
din 439.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro