Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere si reparatii la cladiri, instalatii termice, sanitare, electrice la unititati
- Număr anunț
- DA21572353
- Autoritate contractantă
- Administratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1 (CUI 26363506)
- Furnizor / câștigător
- ARGUS CONSTRUCT IMOB S.R.L. (CUI RO37064623)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.815.539,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.815.539,31 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 14:50
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.815.539,31 RON
din 3.815.539,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro