Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta Microsoft Windows 10 Pro 32/64 bit retail USB
- Număr anunț
- DA21569484
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 48210000-3 · Pachete software pentru retele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,61 RON
- Valoare atribuită
- 789,61 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:56
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,61 RON
din 789,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro