Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE VARA CONTINENTAL 185/65 R15 DACIA LOGAN + MONTAJ

Număr anunț
DA23153547
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
APAN SRL (CUI RO2258503)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.107,82 RON
Valoare atribuită
1.107,82 RON
Data publicării
28.05.2019 14:30
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107,82 RON

din 1.107,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.