Ofertă acceptată
Cumpărare directă
butoi
- Număr anunț
- DA21575424
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Petru Poni (CUI 4541912)
- Furnizor / câștigător
- CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
- Cod CPV
- 19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,30 RON
- Valoare atribuită
- 235,30 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:07
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235,30 RON
din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro