Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA21575030
- Autoritate contractantă
- Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,46 RON
- Valoare atribuită
- 455,46 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 08:43
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455,46 RON
din 455,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro