Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE BACK-UP SI RESTORE

Număr anunț
DA23153277
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI RO17236996)
Cod CPV
72251000-9 · Servicii de recuperare a aplicatiilor in caz de accident informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.200 RON
Valoare atribuită
46.200 RON
Data publicării
28.05.2019 14:20
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.200 RON

din 46.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.