Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie autovehicul
- Număr anunț
- DA21565195
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- BIRO F. FERENCZ-LEVENTE INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI RO34427520)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,39 RON
- Valoare atribuită
- 466,39 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 10:21
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,39 RON
din 466,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro