Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA21909393
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI TICAN RUMANO (CUI 29428251)
Furnizor / câștigător
PEL-IND FAMILY SRL (CUI RO9752112)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.036,48 RON
Valoare atribuită
5.036,48 RON
Data publicării
29.11.2018 15:08
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.036,48 RON

din 5.036,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.