Ofertă acceptată Cumpărare directă

PASTARNAC RADACINA RO KG NUMAR DE REFERINTA: 119 PRET DE CATALOG: 4,67 RON / Unitate de masura UNI

Număr anunț
DA21909370
Autoritate contractantă
GRADINITA BRANDUSA (CUI 4695440)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221110-0 · Radacinoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,01 RON
Valoare atribuită
14,01 RON
Data publicării
29.11.2018 15:07
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,01 RON

din 14,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.