Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse imprimanta HP - Laser Jet Pro MFP M130nw

Număr anunț
DA21579576
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,40 RON
Valoare atribuită
192,40 RON
Data publicării
26.10.2018 11:44
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,40 RON

din 192,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.