Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem de telecomunicatii fara fir cu comunicatie - (952) Ref.4218
- Număr anunț
- DA21530757
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- IMPERIAL ELECTRIC SA (CUI RO6755)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 12:54
- Data finalizării
- 26.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.