Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Obtinere autorizatie de securitate la incendiu
- Număr anunț
- DA21576218
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
- Furnizor / câștigător
- MIZAR PROIECT SRL (CUI RO15267295)
- Cod CPV
- 75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.450 RON
- Valoare atribuită
- 16.450 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:40
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.450 RON
din 16.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro