Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APARAT AER COND. GREE BORA A4 SILVER INV. 18000 BTU;SERVICII INSTALARE ECHIPAM. AER COND 18000 BTU 6
- Număr anunț
- DA23134668
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- DIBSER SRL (CUI RO10330448)
- Cod CPV
- 51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 10:32
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.700 RON
din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro