Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii transport buletine vot in jud.Ialomita
- Număr anunț
- DA23159106
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.376 RON
- Valoare atribuită
- 4.376 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:13
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.376 RON
din 4.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro