Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport persoane

Număr anunț
DA23151748
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
ROYAL GTS (CUI RO1207978)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.466,39 RON
Valoare atribuită
3.466,39 RON
Data publicării
28.05.2019 13:23
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.466,39 RON

din 3.466,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.