Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE LABORATOR,FIZICA CHIMIE ,GEOGRAFIE SI SPORT,ASPIRATOARE,INSTRUMENTE MUZICALE

Număr anunț
DA21908285
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ADY ENDRE (CUI 24290041)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.454,15 RON
Valoare atribuită
25.454,15 RON
Data publicării
29.11.2018 14:28
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.454,15 RON

din 25.454,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.