Ofertă refuzată Cumpărare directă

debitare masa lemnoasa

Număr anunț
DA21556943
Autoritate contractantă
SC SINAIA FOREVER SRL (CUI RO27249969)
Furnizor / câștigător
FORESTSILV S.R.L. (CUI RO4861410)
Cod CPV
77000000-0 · Servicii pentru agricultura, silvicultura, horticultura, acvacultura si apicultura (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.898 RON
Valoare finală
2.898 RON
Data publicării
24.10.2018 12:58
Data finalizării
26.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.