Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit montare videoproiector

Număr anunț
DA23157414
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" VOINESTI (CUI 17161036)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.470,59 RON
Valoare atribuită
6.470,59 RON
Data publicării
29.05.2019 09:11
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.470,59 RON

din 6.470,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.