Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT POMPA CIRCULATIE DAB EVOPLUS

Număr anunț
DA21572991
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.236,97 RON
Valoare atribuită
2.236,97 RON
Data publicării
25.10.2018 15:19
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.236,97 RON

din 2.236,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.