Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curatare rigole si santuri manual
- Număr anunț
- DA23159286
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- LA RAFAELA FLORINA SRL (CUI 36165816)
- Cod CPV
- 90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.850 RON
- Valoare atribuită
- 24.850 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:20
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.850 RON
din 24.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro