Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de auditare financiara pentru proiecte si programe nationale.

Număr anunț
DA21576882
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
CABINET AUDIT FINANCIAR-KFIN (CUI 35094776)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare finală
5.000 RON
Data publicării
26.10.2018 10:06
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 21:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.