Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigintie de santier

Număr anunț
DA23161843
Autoritate contractantă
COMUNA BERENI (PRIMARIA COMUNEI BERENI) (CUI 16402632)
Furnizor / câștigător
SANDIKO PRESTCOM SRL (CUI RO6823375)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.500 RON
Valoare atribuită
33.500 RON
Data publicării
29.05.2019 11:47
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.500 RON

din 33.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.