Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de paza pentru evenimentul din data de 1 iunie - Ziua Nationala a Copilului.
- Număr anunț
- DA23160670
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- AKA GROUP SAFETY AGENCY SRL (CUI RO27324440)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:08
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro