Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de promovare activitati proiect

Număr anunț
DA21908558
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
TOKYO STYLE SRL (CUI 34546660)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.370 RON
Valoare finală
14.000 RON
Data publicării
29.11.2018 14:37
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.