Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de combatere a poleiului, indepartarea zapezii si raspandire de material antiderapant pe st
- Număr anunț
- DA21568226
- Autoritate contractantă
- Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.400 RON
- Valoare atribuită
- 29.400 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:09
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.400 RON
din 29.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro