Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DESZAPEZIRE + NISIP

Număr anunț
DA21568082
Autoritate contractantă
COMUNA FARAOANI (CUI 4670178)
Furnizor / câștigător
DELANA TRANS SRL (CUI 38283354)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.500 RON
Valoare atribuită
39.500 RON
Data publicării
25.10.2018 12:04
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.500 RON

din 39.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.