Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire mecanizata

Număr anunț
DA21553180
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Gospodarie Comunala Plopeni (CUI 14276155)
Furnizor / câștigător
FULLSTOR INTL SRL (CUI 21926579)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.250 RON
Valoare finală
33.250 RON
Data publicării
24.10.2018 10:45
Data finalizării
26.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.