Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RADIATOR TABLA OTEL 22 1000 X 600
- Număr anunț
- DA21881147
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 44621110-3 · Radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 377,98 RON
- Valoare atribuită
- 377,98 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 19:05
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.11.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
377,98 RON
din 377,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro