Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condica corespondenta A5 100file imitatie piele
- Număr anunț
- DA23162789
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BOTOSANI (CUI 18418945)
- Furnizor / câștigător
- GARMON S.R.L. (CUI 23031219)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16 RON
- Valoare atribuită
- 16 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 12:30
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16 RON
din 16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro