Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare casete luminoase exterior

Număr anunț
DA23154073
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
LIGHT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33467615)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.208 RON
Valoare atribuită
92.208 RON
Data publicării
28.05.2019 14:51
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.208 RON

din 92.208 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.