Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLATFORMA SUPRATERABA PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR CU 8 MODULE

Număr anunț
DA23152853
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.400 RON
Valoare atribuită
109.400 RON
Data publicării
28.05.2019 14:04
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109.400 RON

din 109.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.