Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE PENTRU AUTO AR 20 PCG
- Număr anunț
- DA21907080
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA SRL (CUI RO6412388)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900,44 RON
- Valoare atribuită
- 900,44 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:51
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900,44 RON
din 900,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro