Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Service si Intretinere Calculatoare

Număr anunț
DA21581998
Autoritate contractantă
BUCURA PREST SRL (CUI RO24840196)
Furnizor / câștigător
MEDIA NET SRL (CUI RO15343414)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
26.10.2018 13:21
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.