Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desfundat, curatat si spalat retele de canalizare cu diam. 100-250mm cu grad de colmatare 15-30%

Număr anunț
DA23151198
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
BRIAD COMPANY SRL (CUI RO15510032)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.738 RON
Valoare atribuită
7.738 RON
Data publicării
28.05.2019 13:01
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.738 RON

din 7.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.