Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bellow for Withdrawal Device for KL 7, KL 20, KL 32 s iWithdrawal device for KL 32
- Număr anunț
- DA21582202
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 42122500-5 · Pompe de laborator si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 778,59 RON
- Valoare atribuită
- 778,59 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 13:31
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
778,59 RON
din 778,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro