Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pijama dama-barbati

Număr anunț
DA21582594
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
CRIPART CRIS SRL (CUI RO25836223)
Cod CPV
18318300-4 · Pijamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882 RON
Valoare atribuită
5.882 RON
Data publicării
26.10.2018 13:49
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882 RON

din 5.882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.