Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,2% sub estimat
Piese raba
- Număr anunț
- DA21582127
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,50 RON
- Valoare atribuită
- 644,50 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 13:28
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
644,50 RON
din 709,50 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.