Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOMAT ARDERE SIEMENS LMO88.621C2RL, RMGM88.62C2, 220 - M1

Număr anunț
DA21581298
Autoritate contractantă
Termo Calor Confort S.A. (CUI RO27374805)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,66 RON
Valoare atribuită
1.638,66 RON
Data publicării
26.10.2018 12:50
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,66 RON

din 1.638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.